Expedujeme aj do ČR !

0

Prečo nakupovať žalúzie cez internet?

Nákup v internetovom obchode www.zaluzie-online.sk  má v porovnaní s nákupom v bežnom kamennom obchode množstvo výhod. Je to jednoduchý, pohodlný a moderný spôsob nakupovania, ktorý významne šetrí Váš čas, nervy aj peniaze.

Ušetríte peniaze

Tovar v internetovom obchode nakúpite vždy za výrazne nižšie ceny ako u bežných predajcov, ktorý majú vyššie prevádzkové náklady.  Kľudne si porovnajte ceny a budete prekvapení. Okrem rozdielu ceny za tovar, treba do úspory zarátať aj nepeňažnú cenu tovaru, ktorú tvorí cena dopravy k predajcovi, cena času stráveného cestovaním a chodením po obchodoch. Nákupy v bežnom obchode sa Vám tak výrazne predražia. A prečo platiť za jednoduchú montáž desiatky EUR, keď namontovanie žalúzie, či sieťky sa rovná svojou zložitosťou namontovaniu jednoduchej poličky.  Na internete tvorí nepeňažnú cenu produktu len poplatok za čas strávený na internete.

Ušetríte čas

Pri nákupe na internete ušetríte čas dvoma spôsobmi. Jednak ušetríte čas strávený cestou do obchodu a do ďaľších obchodov a taktiež čas strávený hľadaním vhodného tovaru a porovnávaním cien, farieb.... Na našej stránke vďaka rýchlemu a pohodlnému vyhľadávaniu nájdete tovar oveľa rýchlejšie a bez zbytočného stresu a navyše obchod je otvoreny 24hodín denne.  V prípade otázok Vám radi pomožeme.  Pri nákupe cez internet nezažijete žiadne rady pri pokladni, nájdite čo potrebujete, objednáte, a už len čakáte kedy Vám zazvoní kuriér.
 

Doprava
 

Dopravu zabezpečujeme prostredníctvom kuriérskej služby DPD.

Zvolili sme najvýhodnejšie podmienky so spoločnosťou DPD, vďaka čomu máte možnosť pri dobierke platiť za tovar aj prostredníctvom platobnej karty.

Cena za prepravu kuriérskou službou sa určuje podľa celkovej hodnoty nákupu:
    pri platbe  na dobierku:
    a.   pri celkovej hodnote objednávky do 50 € je dopravné 4,50 €
    b.   pri celkovej hodnote objednávky nad 50 € je dopravné 1,50 €
    c.   pri celkovej hodnote objednávky nad 100 € je dopravné zdarma

Doba dodania vzhľadom na zhotovovanie podľa individuálnych rozmerov trvá v priemere 7dní, može sa však predľžit na 14dní.Tovar Vám dopravíme až domov

Objednaný tovar Vám z internetového obchodu doručíme bezpečne až k Vám domov. Pracovník kuriérskej služby si s Vami dohodne termín dodania, ktorý Vám najviac vyhovuje. Ušetrite si chodenie po obchodoch a nosenie nákupov, nakupujte štýlovo a pohodlne.

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Kliknutím na tlačidlo "Súhlasím" vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies.

SÚHLASÍM