Expedujeme aj do ČR !

0

Najčastejšie otázky a odpovede

Čo sú to plissé žalúzie?
Plissé sú veľmi zaujimavý systém. Tieniacim materiál je zhotovený z textilnej látky, ktorá je špeciálne povrchovo upravená. Jej výhody sú okrem perfektného tienienia
aj vysoká životnosť, ľahké čistenie a široké dekoračné možnosti.

Ako sa čístia plissé žalúzie, nie je to náročné?
Plissé je povrchovo upravená proti priľnavosti prachu a iným nečistotám. Dokonca ani tekutina do plissé neprenikne, ale stečie dole. V prípade nutnosti sa plissé jednoducho dá dole z okna a umyje  vo vlažnej vode s pracím prostriedkom a nakoniec osprchuje vodou. Plisse dosušíme na okne v stiahnutom stave. Počas sušenia pár krat vystrieme a stiahneme. Plissé nežehlíme.

Odporúčate klientom plissé? Nie sú kazivé?
Určite odporúčame plissé. Životnosť plissé je vyššia ako u klasických druhoch tienenia. Ich systém je taký jednoduchý, že sa prakticky nemá čo pokaziť.

Dodávate žalúzie s komponentami na monťáž ako skrutky, závesy a návodom na montáž?
Samozrejme všetky montážne prvky sú dodávané spolu v jednom balení. Návod na montáž žalúzií nájdete na tejto stránke v sekcii meranie a montáž.


Je možné kúpiť len samotnú látku do vertikálnych žalúzií, či hliníkovú lamelu do horizontálnych žalúzií?
Nie je problém dodať do vertikálnych žalúzií len samotnú látku. Stačí uvieť do objednávky a o ostatné sa postaráme my. Žiaľ pri horizontálnych žalúziách nie je možné vymeniť samotné lamely.  Odporúča sa pri poškodení vymeniť celú žalúziu.

Aká zložitá je montáž jednotlivých druhov žalúzií?
Montáž žalúzií je až prekvapivo jednoduchá. Zvládne ju naozaj každý. Stačí si prezrieť návody na montáž na tejto stranke, pozrieť videá. V prípade akýchkoľvek otázok sme tu pre vás, aby sme vám pomohli vyriešiť akýkoľvek problém pri montáži žalúzií.


Čo v prípade ak nemám čas na meranie a montáž? Viete ju zabezpečiť v rámci celého Slovenská?
Áno, pošleme k vám nášho externého pracovníka, ktorý zmeria a namontuje žalúzie. Cena žalúzií sa navýši o položky: meranie, montáž a dopravné.

Z akého materiálu sú sieťky proti hmyzu?
Ide o hliníkový profil ktorý je spájaný v rohoch bez vonkajšieho použitia plastových rohov.

 

Sú farby v eshope reálne?

Upozorňujeme, že v e-shope zobrazené farby výrobkov, lamel a látok sa môžu jemne líšit v závislosti na  zobrazovacom zariadení. Obrázky sú však vkladané tak, aby Vám čo najvierohodnejšie dodali predstavu o farbách. K tomu slúži taktiež slovné označenie farieb.


 

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Kliknutím na tlačidlo "Súhlasím" vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies.

SÚHLASÍM